Pakalpojumi

Mājokļa uzkopšana un sagatavošana tirdzniecībai

Mūsu firmā, pamatojoties uz daudzu gadu gaitā praksē iegūtajiem novērojumiem un secinājumiem, tiek piedāvāts jauns pakalpojums – mājokļa uzkopšana un sagatavošana tirdzniecībai.
Paskaidrojam sīkāk, kāpēc tas būtu nepieciešams. Katrs pārdevējs vēlas iegūt pēc iespējas augstāku pārdošanas cenu. Taču dažkārt nemaz nepadomā, ka no viņa, pārdevēja, puses, būtu jādara viss iespējamais, lai mājoklis, ienākot tajā pirmo reizi, radītu pēc iespējas patīkamāku iespaidu. Bieži vien ir tā, ka pirms pārdošanas, mājoklī ir dzīvojuši ne visai kārtīgi īrnieki, vai arī mājoklis ilgstoši nav bijis apdzīvots, ir mantots no cienījamos gados esoša radinieka. Šādās situācijās bieži vien viss ir netīrs, nekārtīgs, dažādas smakas. Tāda mājokļa pārdošana veicas ne visai labi un cena arī attiecīgi aizvien kritīsies. Lai vai cik mājokļa tehniskais stāvoklis būtu pieticīgs, visam ir jābūt tīram un sakārtotam. Arī vecas padomju laika mēbeles un citas lietas ir jāizved no mājokļa. Bieži vien pārdevējs nedzīvo Latvijā vai dažādu citu iemeslu dēļ nav iespējams savest savu mājokli kārtībā. Tāpēc piedāvājam pirms pārdošanas uzkopt pilnībā visu mājokli, izvākt vecās mēbeles un lietas, arī nopļaut piemājas zālāju, ja tas ir nepieciešams.

Par šī pakalpojuma izcenojumiem un termiņiem vienošanās notiek klātienē, apskatot veicamo darbu apjomu. Padomājiet par to, ka iztērējot salīdzinoši nelielu summu, gala rezultātā jūsu ieguvums būs diezgan ievērojams.

Par visu sīkāk mūsu mājas lapā www.wolmaria.lv vai pa tālruni 28853381