Pakalpojumi

DROŠĪBA –  Darījumā ar nekustamo īpašumu svarīgākais faktors ir drošība.  Neviens darījums nav līdzīgs otram. Darījuma gaitā rodas daudz un dažādi jautājumi, kas saistīti ar maksājumu kārtību, ar nodokļiem u.c. Tāpēc daudzi klienti izvēlas sadarboties ar profesionāļiem, kas labi pārzina nekustamo īpašumu darījumu nianses. Sadarbojoties ar mums, Jūsu darījuma gaita būs drošībā. Konsultēsim Jūs par katru niansi, kas saistīta ar Jūsu nekustamā īpašuma veiksmīgu realizēšanu.

PĀRDOŠANAS CENA – Pārdodot savu nekustamo īpašumu, mūsu klientiem bieži rodas jautājums – par kādu cenu es varu pārdot savu nekustamo īpašumu? Sludinājumu portālos redzamās nekustamo īpašumu cenas vēl nenozīmē, ka konkrētais īpašums par tādu cenu arī tiek veiksmīgi pārdots. Līdz ar to cilvēkam, kas vēlas tirgot savu nekustamo īpašumu bieži vien nav skaidrības, kāda varētu būt labākā cena, par kādu savu nekustamo īpašumu pārdot. Veiksmīgs darījums ir atkarīgs arī no tirdzniecības stratēģijas, kuru pielietosiet tirgojot savu nekustamo īpašumu. Daudzi klienti izvēlas sadarboties ar nekustamo īpašumu aģentiem, jo tie labi pārzina nekustamo īpašumu tirgu. Aģentu rīcībā ir informācija, par kādām cenām un cik ilgā laikā tika pārdots īpašums, kas līdzīgs Jūsējam. Līdz ar to aģents var palīdzēt Jums pārdot savu nekustamo īpašumu par Jums izdevīgāko cenu.

LAIKS – NĪ pārdošana nav vienas dienas jautājums, sevišķi, ja vēlaties to pārdot par Jums izdevīgāko cenu. Līdz ar to pircēja piemeklēšana var prasīt Jūsu laiku. Bieži vien nepietiek tikai ar sludinājuma ievietošanu portālos un, lai piemeklētu pircēju savam NĪ, ir nepieciešami resursi, kas prasa gan Jūsu laiku, gan zināšanas. Tāpēc NĪ pārdevēji uztic šo darbu profesionāļiem, kuriem šis darbs ir ikdiena, un kuru rīcībā ir informācija par NĪ tirgus pieprasījumu un piedāvājumu.